BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRODAS JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Sistēmas un risinājumi Pakalpojumu automatizācija Autostāvvietu vadības sistēmas FidPark-Car

FidPark-Car autostāvvietu vadības sistēma nodrošina autostāvvietas pakalpojumu kontroli un apmaksu, kā arī citu preču un pakalpojumu kontroli un apmaksu. Klientu identificēšanai var izmantot automašīnu numura zīmju ciparus, talonus ar svītrkodiem, bezkontakta (RFID) kartes, mobilā telefona numuru. Autovadītājiem tiek piedāvātas dažādas stāvvietas lietošanas iespējas un ērtai apmaksai - priekšapmaksa, depozīts, notikumu caurlaides, abonementi, kā arī automātiskie maksājumi, kas ir piesaistīti automašīnas numuram vai bankas kartei.

Sistēmas parametrus var "konfigurēt" tā, lai sasniegtu noteiktu biznesa mērķi - maksimālu peļņu, maksimālu stāvvietas caurlaidības spēju, brīvo vietu pieejamību. Var tikt nodrošināta FidPark integrācija ar piekļuves kontroles un videonovērošanas sistēmām, kā arī ar uzņēmuma biznesa uzskaites sistēmām.

Piedāvājam arī risinājumus dienesta stāvvietām, kas ievērojami samazina izdevumus to pārvaldībai un uzturēšanai.Automātiskās kases
Sistēmu var aprīkot ar dažādas konfigurācijas automātiskajām kasēm (kases automātiem). Atkarībā no aprīkojuma automāts var pieņemt apmaksu tikai ar bankas norēķinu kartēm, banknotēm un/vai monētām, kā arī izsniegt atlikumu banknotēs vai monētās.

Automātu var izmantot arī kā kiosku, lai sniegtu klientiem informāciju, pieņemtu apmaksu par citiem pakalpojumiem, pagarinātu abonementus, papildinātu depozītu.


FidPark vadības programmatūra
FidPark sistēma darbojas Windows vidē on-line režīmā, to vada servera programmatūra. Atkarībā no drošības un uzticamības prasībām, tā var atrasties fiziskā jeb virtuālā serverī vai arī mākonī. Salīdzinoši vienkāršās sistēmās šo programmatūru var izvietot kādā no esošajiem datoriem (piemēram, kases automātā).

Speciālās FidPark programmas nodrošina sistēmas attālināto pārvaldību - sistēmas lietotāju un pastāvīgo klientu reģistrāciju, dažādu pārskatu ģenerēšanu, termināļu vadību.