BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRODAS JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Videonovērošanas serveri — iekārtas, kas paredzētas videosignāla uztveršanai, ierakstam un glabāšanai, attēlošanai, apstrādei vai pārveidošanai. Video serveris ir vai nu specializēta autonoma iekārta vai arī sistēma uz personālā datora bāzes.

Analogo videonovērošanas kameru izmantošanas gadījumā,  video serveris pārveido signālu no tās uz digitālo. No ciparu videonovērošanas kameriem tiek ierakstīts ciparu video plūsmas. Tāpat eksistē arī hibrīdie risinājumi objektiem, kur tiek izmantotas gan analogās, gan digitālas kameras. Pie video serveriem attiecas arī iekārtas, kas pārveido signālu no analogajām videonovērošanas kamerām uz ciparu, lai raidītu digitālu video signālu pa tīklu. Parasti, šāda tipa iekārta tiek izmantota kā viens no iespējamiem hibrīdo sistēmu veidošanas variantiem objektiem.


Video serveri tiek plaši pielietoti, lai nodrošinātu drošību objektos, pateicoties elastīgajam interfeisam un optimālai audio un video arhīvu vadībai. Daudzi videoserveru tipi ir paredzēti arī videonovērošanas kameru vadībai ar PTZ funkcijām,  kā arī videoanalītiskai atpazīšanai.


Preču katalogs