BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas iela 13A, Rīga, LV-1048, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRADĪSIES JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Sistēmas un risinājumi Rindu vadības sistēmas Autotransporta rindu vadības sistēmas
Sistēma paredzēta, lai organizētu rindu pirms iebraukšanas objektā, piemēram, muitas caurlaides punktā vai tehniskās apskates stacijā. Pamatā ir maksas autostāvvieta ar daudzām automašīnu rindām. Darbības princips ir līdzīgs kā rindas organizēšanas princips banku filiālēs.

Pie iebraukšanas termināla autovadītājs saņem taloniņu a numuru, pēc tam novieto automašīnu tam paredzētājā vietā. Stāvvietā ir uzstādīts liels tablo, kurā tiek parādīts taloniņa numurs, kuram ir pienākusi rinda, pie tam ir izslēgta nepieciešamība pēc liekiem manevriem rindā un automašīnu pārkārtošanas. Sistēma nodrošina optimālu autostāvvietas teritorijas izmantošanu uz iekšējo iebraukšanas/izbraukšanas joslu ekonomijas rēķina.Tās uzdevums – automašīnu izvietošana tādā veidā, lai tās netraucētu cita citai izbraukt (t.i. izbraukšanas brīdī automašīnas priekšā nedrīkst atrasties cits transporta līdzeklis). Šim nolūkam stāvvietā tiek izveidots attiecīgs līniju sadalījums, bet iebraukšanu aprīko ar automātiskām barjerām un termināliem talonu izsniegšanai un reģistrācijai.

Iebraukšanas terminālā autovadītājs izvēlas saziņas valodu, ievada aptuvenu izbraukšanas laiku, savas automašīnas gabarītus un saņem talonu ar norādītu stāvvietas numuru. Sistēma automātiski piemeklē vietu stāvvietā tādā veidā, lai izbraukšanas brīdī pirms tās nebūtu citas automašīnas.