BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Badgy200 ekonomisks risinājums PVC karšu apdrukai (12.04.2017)
Printeris Evolis Badgy200 ir ekonomisks un viegli lietojams, atbilst visām jūsu vajadzībām karšu grafiskā personalizācijā. Paredzēts...
Sīkāk
HID servisa partnera statuss (25.11.2016)
Saņemti sertifikāti karšu printeru FARGO HDP un DTC sēriju tehniskājam atbalstam un apstiprināts Fargo servisa partnera statusss.
Sīkāk
Primacy Lamination (09.08.2016)
Pieejams jauns Evolis produkts , Primacy Lamination, ideāla sistēma karšu personalizēšanai un laminēšanai
Sīkāk
Kiosks KA300 (06.03.2016)
Kiosks KA300 sniedz klientiem iespēju patstāvīgi reģistrēties sistēmā un saņemt RFID karti-caurlaidi ar foto (piemēram, sporta klubos)
Sīkāk
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Rīga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00

Cienījamie klienti un partneri!
No š.g. 29.jūnija samaksas par pakalpojumiem un precēm tiks pieņemtas tikai ar pārskaitījumu.


Partneri
Ko mēs darām?
Mēs izstrādājam, uzstādām un apkalpojam sistēmas, saistītas ar informāciju tehnoloģijām (IT), drošību un ražošanu - pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmas, autostāvvietas vadības sistēmas, videonovērošanas sistēmas, apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, uzskaites sistēmas.

Mūsu lielāko klientu sarakstu var aplūkot
šeit.
Atlaides
151.51 € 202.02 €
MPEG-4 & MJPEG datu kompresija 1/ 4" sensors CMOS VGA Korpuss IP67 Parošana Power over Ethernet (PoE) Atmiņas kartes slots...
129.15 € 198.69 €
1/ 4" CMOS Sensor in VGA resolution Dual-band Lens for Day and Night Function Built-in IR Illuminators, effective up to 10...
160.00 € 194.01 €
Gaismas avots 650 nm redzama lāzera diode (VLD) Lauka dziļums 5 mil: 10-70 mm 7,5 mil: 0 - 140 mm 10 mil: 0-180 mm 13...
Rekomendējam
159.01 €
Jaunās paaudzes pārrunu ierīce, kas balstās uz SIP protokola. Nodrošina ofisa darbiniekiem iespēju sazināties ar...
Izmēri: 730x460x1700 mm TFT Displejs 15" Bankas karšu norēkinu termināls Termoprinteris Pārrunas ierīce Svītrkodu...
3939.76 €
Klasiskais trīs stangu turnikets ar noapaļotām sānu statnēm. Caurlaides spēja - līdz 40 cilvēkiem minūtē. Var izvēlēties...
Pakalpojumu automatizācijas sistēmas (autostāvvietas, baseini)
Mūsu piedavātas sistēmas nodrošina būtisku darba efektivitātes paaugstināšanu dažādās biznesa nozarēs, kur ir nepieciešamība nodrošināt cilvēku (transporta) kontroli  objektā, kā arī kontrolēt dažādu pakalpojumu sniegšanu. Pie izejas (izbrauksanas) no objekta, ir jānodrošina iespēja norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, ņemot vērā laiku, kas ir pavadīts objektā, kā arī citus faktorus (piemēram, iegādātas preces un papildus pakalpojumus). 

Nepilns "objektu" saraksts sevī iekļauj:
 • autostāvvietas
 • baseini
 • SPA-centri, saunas, solāriji
 • atpūtas un izklaides centri
 • sporta un fitness centri
Biznesa īpašniekus interesē iespēja pie zemām apkalpojošā personala izmaksām un iespējas efektīvi kontrolēt tā darbu, piesaistīt maksimālu klientu skaitu, piedāvajot tiem elastīgu tarifu sistēmu, pievilcīgu abonementu sistēmu, ērtu apmaksas sistēmu, ka arī "draudzīgu" aprīkojumu. 

Savukārt, klientus interesē iespēja vienmēr saņemt vēlamo pakalpojumu (piemēram, atrast brīvu vietu stāvvietā), minimālu laiku veltīt pakalpojumu apmaksai un ņemot vērā kros-marketingu, izvēlēties sev vēlamo apmaksas veidu.

Uzņēmumiem (noliktavām) kuriem ir darīšana ar kravas transportu, ir jārisina līdzīgas problēmas. Kravas transporta vadītājiem, kuri atved vai aizved preci no uzņēmuma teritorijās, ir jāveic konkrētas darbības noteiktā secībā (piemēram, nosvēršanās, iekraušana-izkraušana, atkārtotā nosvēršanās, dokumentu noformēšana u.tml.) pirms viņi var pamest uzņēmuma teritoriju.

Mūsu izveidotas FidPark sēriju sistēmas ir izveidotas, lai risinātu augstākminētus uzdevumus. Tām pamatā ir 20 gadu pieredze līdzīgu objektu automatizācijā un tās satur sekojušus pamatkompanentus:

 •  piekļuves kontroles iekārtas (barjeras, turniketi u.tml.)
 • norēķinu sistēma (automātiskās kases un kasiera darba vieta) 
 • vadošais serveris un  iespēja to integrēt uzņēmuma IT-sistēmā
 • operatora - apsarga darba vieta
 • VOIP-sistēma saziņai ar klientiem
 •  Papildus elementi, specifiski konkrētajām biznesam (piemēram, baseinā – aproču izsniedzējs un ierīce to saņemšanai, automatizētie skapīši)
 • Atskaišu ģenerēšanas sistēma
Automātiskās kases

Piedāvājam dažādas automātiskās kases, kas ļauj veikt maksājumus un saņemt atpakaļ skaidru naudu, žetonus, kvīti, čeku u.c. Automātiskās kases var izmantot, piemēram, lai:

 • apmaksātu pakalpojumus (maksas ieeja vai izeja, autostāvvietas, fitnesa centri, Internet-klubi),
 • pārdotu žetonus un kartītes vai papildinātu ar naudu, lai saņemtu skaidru naudu par žetonu,
 • mainītu valūtu.
Mēs piedāvājam automātiskās kases ar dažādu konfigurāciju, kas tiek pieslēgtas pie lokāla tīkla vai Interneta. To vadība notiek no FidPark servera.
FidPark-LPR
Sistēmā FidPark-LPR (LPR-License Plate Recognition) specialā videokamera fiksē automašīnas numuru, programma atpazīst to un ieraksta datu bazē. Sistēmai FidPark tas sniedz ne tikai papildus iespējas  transporta stāvvietu kontrolēšanā, bet arī  ražošanas un bizness procesu automatizācijā, kuriem ir saistība ar vieglo un smago transportu. 
 • FidPark-LPR maksas autostāvvietās izslēdz iespēju iebraukt ar vienu automašīnu un izbraukt ar citu (ar citu numuru).
 • Starp autostāvvietas  izbraukšanas un iebraukšanas joslām nav nepieciešamības izveidot  saliņu un izvietot terminālus  uz tās.
 • Gadījumos kad nejauši vai tīši tiek nozaudēts talons (piemēram, kad maksa par stāvvietas izmantošanu pārsniedz sodu par talona nozaudēšānu), rodas iespēja pēc automašīnas numura uzreiz noteikt datumu un iebraukšanas laiku, kā arī atbilstošu stāvvietas maksu. Tādas iespējas ir īpaši pieprasītas autostāvietās blakus stacijām, lidostām un tml.
 • Kad transports iebrauc uzņēmuma vai noliktavas teritorijā, to valsts numuru ir ērti izmantot pie iekraušanas/izkrausanas darbiem, rindu sistēmās, dokumentu noformēšanā un izbraukšanai no teritorijas.

“Parastajās” maksas autostāvvietās numura atpazīšana nevar aizvietot bezkontaksta kartīšu vai talonu izmantošanu, bet var tas papildinat.  Ne visi  klienti atceras savas automašīnas valsts numuru, kas var izraisīt pārpratumus un izveidot rindas pie apmaksas un izbraukšanas.